II Ogólnopolska Konferencja Instrumentologiczna [16-18.09.2018]

W dniach 16-18.09 Pałac w Ostromecku wypełni się lutnikami, stroicielami, muzykologami i muzykami. II Ogólnopolska Konferencja Instrumentologiczna skupi się na zagadnieniach kon-, rekon- i de-strukcji instrumentów.

Mała Scena Impro – Bydgoski Impro Jam [20.09.2018]

Inauguracja nowego cyklu - Małej Sceny Impro , w ramach której co miesiąc, w kameralnej przestrzeni Kawiarni Szpulka rozgrywać się będzie komediowy spektakl improwizowany. Na początek Bydgoski Impro Jam. Bilety 10 zł.

Festiwal Filmowy PRZEŹROCZA 2018 [27-30.09.2018]

Nowe polskie kino dokumentalne, filmowe odkrycia, kino mistrzów, projekcje, spotkania, wystawa. To wszystko już niedługo w ramach czwartej edycji Festiwalu Filmowego PRZEŹROCZA. Wstęp całkowicie wolny!

Olimpiada. Weź to na warsztat!

Zapraszamy na warsztaty, które w atrakcyjnej i przystępnej formie umożliwią uczniom sprawdzenie i poszerzenie wiedzy dotyczącej polskiego kina. Zapisy do 29.10!

Przesłuchania do Chóru City Singers [08 i 22.09.2018]

Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do działającego przy MCK Chóru City Singers. Przesłuchania dla chcących spróbować swoich sił w harmonijnym śpiewie odbędą się 08 i 22.09.2018. Doświadczenie nieobowiązkowe.

Bydgoska Tożsamość Filmowa - Stypendia Scenariuszowe 2018

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w programie stypendialnym Bydgoska Tożsamość Filmowa. Nabór pomysłów na scenariusze o Bydgoszczy lub z Bydgoszczą w tle rusza 17.08 i potrwa do 31.09.

Najbliższe 7 dni

• Śr 19
  • Cz 20
  • Pt 21
  • So 22
  • N 23
  • Pn 24
  • Wt 25

Dodane

wrz

Festiwal Filmowy PRZEŹROCZA 2018

Dodane

wrz

Olimpiada. Weź to na warsztat!

Zapraszamy na warsztaty, które w atrakcyjnej i przystępnej formie umożliwią sprawdzenie i poszerzenie wiedzy dotyczącej polskiego kina, przeznaczone dla uczniów zgłoszonych na Olimpiadę Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Zapisy do 29.10!

Starsze