Kontakt

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W BYDGOSZCZY

MCK

Adres: ul. Marcinkowskiego 12-14, 85-056 Bydgoszcz

NIP: 554 031 53 65

REGON: 090221337

Nr konta: 07 1320 1117 2032 9150 2000 0036

Mail: mck@mck-bydgoszcz.pl

DYREKTOR MCK

Marzena Matowska

Mail: dyrekcja@mck-bydgoszcz.pl

DZIAŁ KADR I OBSŁUGI KANCELARYJNEJ

Jolanta Bogdanów - kierownik

Mail: sekretariat@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 52 32 55 560

KOM.: +48 519 346 572

RECEPCJA (PUNKT OBSŁUGI KANCELARYJNEJ)

Joanna Listewnik, Natalia Pryłowska

Mail: rezerwacje@mck-bydgoszcz.pl

Z recepcji zostaną Państwo przełączeni do wszystkich działów i sekcji MCK.

TEL.: 52 32 55 540

FAX.: 52 32 55 570

KASA MCK W TYGODNIU CZYNNA W GODZINACH 10.00 - 20.00, W WEEKENDY NA GODZINĘ PRZED BILETOWANĄ IMPREZĄ/SEANSEM.

DZIAŁ FINANSOWY

Monika Fifielska - główny księgowy

Mail: finanse@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 052 32 55 575

KOM.: +48 519 346 590

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

Piotr Dunajski - kierownik

Mail: piotr.dunajski@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 052 32 55 554

KOM.: +48 519 346 579

SEKCJE MCK

SEKCJA PRODUKCJI I PROMOCJI WYDARZEŃ "Machinarium"

Remigiusz Zawadzki - kierownik

TEL.: 52 32 55 558

KOM.: +48 509 401 888

E-MAIL: remigiusz.zawadzki@mck-bydgoszcz.pl

KURATOR DS. PROMOCJI I POLITYKI MEDIALNEJ

E-MAIL: press@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 52 32 55 571

KURATOR SZTUKI ANIMACJI FILMOWEJ

Weronika Płaczek

TEL.: +48 52 32 55 544

KOM.: +48 519 346 585

MAIL: weronika.placzek@mck-bydgoszcz.pl

SEKCJA LITERATURY I NOWYCH MEDIÓW- WARSZTAT L.

Michał Tabaczyński - Kierownik / Kurator

Mail: michal.tabaczynski@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 52 32 55 553

KOM.: +48 519 346 574

Emilia Walczak - specjalista / redaktorka prowadząca "BIK"

TEL.: 52 32 55 553

E-MAIL: emilia.walczak@mck-bydgoszcz.pl

SEKCJA IMPRO

Alicja Dobrowolna - Kierownik / Kurator Sztuki Improwizacji Teatralnej i Edukacji

E-MAIL: alicja.dobrowolna@mck-bydgoszcz.pl

KOM.: +48 519 346 586

Jagoda Ptaszyńska

jagoda.ptaszynska@mck-bydgoszcz.pl

Teatr Improwizowany wymyWammy

wymywammy@mck-bydgoszcz.pl

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Impro Improdrom

improdrom@mck-bydgoszcz.pl

SEKCJA PREZENTACJI, PRODUKCJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ "Obszar Dźwięku"

Marek Maciejewski - Kierownik/ Kurator

E-MAIL: marek.maciejewski@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 52 32 55 544

KOM.: +48 519 346 584

SEKCJA KINA I EDUKACJI FILMOWEJ / "KINO ORZEŁ"

Szymon Idczak - Kierownik / Kurator

E-MAIL: kino@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 52 32 55 558

KOM.: +48 519 346 581

Ewa Piątek - specjalista

E-MAIL: ewa.piatek@mck-bydgoszcz.pl

SEKCJA SZTUK WIZUALNYCH "GALERIA WSPÓLNA"

Adres: ul. Batorego 1/3, 85-104 Bydgoszcz

Bożena Januszewska - kierownik / kurator

E-MAIL: galeria@mck-bydgoszcz.pl / bozena.januszewska@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 52 322 14 47

KOM.: +48 883 366 095

LABORATORIUM ANIMACJI KULTURY

Marcin Płocharczyk - kierownik / kurator

TEL. + 48 52 32 55 540

E-MAIL: marcin.plocharczyk@mck-bydgoszcz.pl

SEKCJA DZIEDZICTWA KULTUROWEGO ZPP OSTROMECKO

Andrzej Gawroński - kurator

E-MAIL: andrzej.gawronski@palacwostromecku.pl

KOM.: +48 519 346 578

SEKCJA DS. KOORDYNACJI WYDARZEŃ I SPRAWOZDAWCZOŚCI PROGRAMOWEJ

Dagmara Wróblewska - kierownik / kurator

E-MAIL: dagmara.wroblewska@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 52 32 55 551

KOM.: +48 519 346 580

MUZEUM LEGEND SZYPERSKICH "BARKA LEMARA"

Adam Gajewski - Kurator Dziedzictwa Lokalnego

KOM.: +48 503 584 840

E-MAIL: adam.gajewski@mck-bydgoszcz.pl

Załoga: Kapitan Jerzy Ratz, Sternik Marta Ratz

KOM.: 728391633

Mail: marta1101@interia.pl

RADIO KULTURA

www.radiokultura.pl

Szymon Andrzejewski - redaktor naczelny - specjalista

E-MAIL: radiokultura@mck-bydgoszcz.pl / szymon.andrzejewski@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 52 32 55 553

KOM.: +48 883 366 096

Marcin Szymczak - specjalista redaktor

E-MAIL: marcin.szymczak@mck-bydgoszcz.pl

KURATOR SZTUKI LUDOWEJ, TRADYCJI I DESIGNU

Dominika Kiss-Orska

E-MAIL: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl

KOM.: +48 519 346 583

KURATOR EDUKACJI SENIORALNEJ

Hanna Parucka

E-MAIL: hanna.parucka@mck-bydgoszcz.pl

TEL. 52 32 55 551

INNE MCK

BYDGOSKI INFORMATOR KULTURALNY

www.bik.bydgoszcz.pl

dyżur redakcyjny: pon. - pt.: 09:00 –16:00

Michał Tabaczyński - redaktor naczelny

Mail: michal.tabaczynski@mck-bydgoszcz.pl

TEL.: 52 32 55 553

KOM.: +48 519 346 574

BYDGOSKA KRONIKA FILMOWA

www.bydgoskakronikafilmowa.pl

ul. Marcinkowskiego 12-14, Szklarnia nr 1

Marcin Sauter

Mail: sauter@wp.pl

KOM.: +48 501 013.836

Maciej Cuske

Mail: maciej.cuske@wp.pl

KOM.: +48 505 456.604

ZESPÓŁ PAŁACOWO - PARKOWY W OSTROMECKU

www.palacwostromecku.pl

ul. Bydgoska 9

TEL.: 52 364 64 11

Mail: recepcja@palacwostromecku.pl

Nr konta: 82 1320 1117 2032 9150 2000 0044 (Bank Pocztowy S.A.)