wrz

III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA INSTRUMENTOLOGICZNA - Retrospekcja

III Ogólnopolska Konferencja Instrumentologiczna 16-18.09.2019 skupi się wokół zagadnień związanych z przeszłością. Planowane są dwa koncerty na dawnych fortepianach. Zapraszamy na wernisaż wystawy. Współorganizatorem jest MCK w Bydgoszczy.

sie

Bardzo Młoda Kultura - wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu na realizację przedsięwzięć z zakresu edukacji kulturowej Bardzo Młoda Kultura 2019.

"Księżyc - Wróćmy tam razem!" - 50. rocznica lądowania na Księżycu

20 lipca, dokładnie w 50. rocznicę pierwszego załogowego lądowania na Księżycu , w MCK przy ul. Marcinkowskiego odbędą się prelekcje i pokazy filmowe pod wspólnym tytułem "Księżyc - Wróćmy tam razem!".

Bardzo Młoda Kultura 2019 - kujawsko-pomorskie

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura 2019 – kujawsko-pomorskie przyznaje granty do 5 tys. zł na przedsięwzięcia z zakresu edukacji kulturowej.

Przystań Teatr - spektakle dla dzieci

Jak co roku, zapraszamy na letni cykl plenerowych spektakli dla dzieci realizowany w amfiteatrze przy ul. Mostowej. Wstęp na przedstawienia jest bezpłatny.

Letnia Scena Impro

Zapraszamy pod gołe niebo, na leżaki i krzesła, na parking MCK, który zamieniać się będzie w kameralną przestrzeń, gdzie radość ze spektakli mieszać się będzie z radością z lata, tworząc mieszankę euforyczną i niezapomnianą.

cze

Wielcy, mali, pierwsi, czyli wakacje z kinem Orzeł

Wakacje to w kulturze co roku sezon ogórkowy. Nie musi to jednak znaczyć nic złego. Wszystkich miłośników pysznych, pożywnych i kulturalnych (?) ogórków zapraszamy w lipcu i sierpniu na nasze wakacyjne, filmowe propozycje. Smacznego!