Dodane

wrz

Nowy sprzęt w MCK!

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zmodernizowało salę i studio nagrań w ramach realizacji projektu pod nazwą "Zakup niezbędnego wyposażenia na potrzeby animacyjno-edukacyjne sali kinowo-widowiskowej i studia nagrań MCK w Bydgoszczy".

Projekt został zrealizowany w ramach Programu/Priorytetu: Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura domów kultury, dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu został zakupiony sterownik oświetlenia scenicznego oraz sprzęt, który pozwolił naszemu studiu nagrań poszerzyć swoją działalność. Zmodernizowane AV Studio dysponuje teraz urządzeniami do masteringu topowych firm na świecie. Oprócz zewnętrznych kompresorów i equalizerów marki Manley oraz Tube Tech, a także programów do profesjonalnej finalizacji nagrań, posiadamy światowej klasy mikrofony i przedwzmacniacze takich marek jak Neumann, Coles, Universal Audio.

W tym momencie A/V Studio jest jednym z lepiej wyposażonych miejsc do nagrań i masteringu w regionie.