Dodane

cze

Konkurs Muszla Fest 2016 wchodzi w decydująca fazę

Wiemy już kto zagra na małej scenie, podczas finału konkursu Muszla Fest 2016! Wybór, jak co roku, nie był łatwy, ale nasi jurorzy stanęli na wysokości zadania, oddając swoje głosy na tych, którzy, ich zdaniem, prezentowali najwyższy poziom.

We wtorek, 28 czerwca 2016 r. w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy Jury konkursowe w składzie:

Tomasz Kaźmierski – Polskie Radio Pomorza i Kujaw,

Marcin Szymczak – Radio Kultura / MCK w Bydgoszczy,

Damian Sikorski – Radio Polska Live,

Łukasz Jędrzejczak – Express Bydgoski,

Maciej Myga – Gazeta Pomorska,

Maciej Brzeziński – Vidian / Róże Europy,

Tomasz Dorn – Rejestracja / Valery Mess,

Michał Lutrzykowski – B.O.K. / Kompania Karna,

Piotr Niklas – Sklep Muzyczny Canto

Wybrało, spośród 47 zgłoszonych zespołów, 2 formacje, które 20 sierpnia b.r. wystąpią na koncercie laureatów Konkursu Muszla Fest 2016.

Z olbrzymią satysfakcją ogłaszamy, że te dwa zespoły to:

Tranquilizer (Gdynia),

The Shitstorms (Bydgoszcz).

Przypominamy, że wyróżnienia, o które toczyć się będzie rywalizacja na scenie w namiocie, to:

• pełnowymiarowy koncert na dużej scenie festiwalu Muszla Fest 2017 od Rebel Music Bdg;

• sesja nagraniowa w AV Studio od Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy;

• realizacja wideoklipu od firmy Flashbackfilm (Klip48);

• talon zakupowy od Sklepu Muzycznego Canto w Bydgoszczy.

Dziękujemy wszystkim zgłoszonym zespołom, wyróżnionym gratulujemy i życzymy udanej zabawy podczas festiwalu Muszla Fest 2016!

Sekretarz Konkursu: Piotr Boleski

UWAGA! EDIT:

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatorów, zespół Tranquilizer nie wystąpi podczas koncertu laureatów Konkursu Muszla Fest 2016. Tym samym drugi skład, który zaprezentuje się i powalczy o wyróżnienia konkursowe to wrocławski zespół This Noise. Gratulujemy!