Wynajem

Jeśli zamierzacie Państwo zorganizować oryginalny projekt kulturalny MCK w Bydgoszczy jest wymarzonym miejscem do realizacji tego celu. Naszym atutem jest doskonała lokalizacja, solidna i profesjonalna obsługa, wysoki standard i nowoczesny sprzęt...

Nasze przestrzenie przy ulicy Marcinkowskiego 12-14 wynajmujemy na koncerty, spektakle teatralne, konferencje oraz na działalność zbieżną z zadaniami statutowymi instytucji, które nie mają znamion komercyjnych.

Dysponujemy nowoczesną salą kinowo-koncertowo-teatralną o doskonałej akustyce, mogącej pomieścić 260 osób na widowni stopniowalnej. Istnieje możliwość złożenia widowni, wówczas nasza sala wraz z foyer przeznaczona jest dla 300 osób.

Parametry:

Wielkość sceny: szerokość 1377 cm/ głębokość 1006 cm/ wysokość 730 (do sztankietów)

Światło sceny: 10,00 m/10,00 m

Wielkość ekranu: 1000 cm /651 cm

Sala wyposażona jest w dwie garderoby z łazienkami i szatnię dla widzów. W foyer działa również kawiarenka Szulka.

W obszernym holu mogą Państwo zorganizować poczęstunek dla gości lub kameralne spotkanie. Zapewniamy catering przygotowany przez Restaurację Cztery Pory Roku w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku.

Ceny podstawowe za godzinę wynajmu wynoszą:

a. za salę widowiskową z wyposażeniem: ekranem, projektorem, nagłośnieniem, oświetleniem wg specyfikacji technicznej - 600,00 zł + 23% VAT

b. za salonik secesyjny - 100,00 zł + 23% VAT

c. za foyer - 100,00 zł + 23% VAT

UWAGA! Powyższe stawki nie zawierają kosztów obsługi.

Do podanych stawek dolicza się koszty obsługi wynajmu obejmujące nagłośnienie, oświetlenie, montaż sceny i nadzór techniczny sceny, obsługę szatni, obsługę kasy, biletera, serwis sprzątający, dyżur elektryka, dyżur strażaka.

Koszt wynajmu sali oraz obsługi obliczany jest w pełnej stawce godzinowej za każdą rozpoczętą godzinę wynajmu oraz obsługi. W przypadku złożonych pod względem technicznym zleceń dotyczących koncertów lub spektakli teatralnych lub wymagających zatrudnienia ochrony ceny wynajmu sali i obsługi określone zostaną w drodze negocjacji.

Informacje i rezerwacje:

Dagmara Wróblewska: tel. 52 32 55 551 / kom. 519 34 65 80 / mail: dagmara.wroblewska@mck-bydgoszcz.pl