ZPP Ostromecko - OFERTA

Proponujemy Państwu wynajem pałacowych sal w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku, w którego skład wchodzą dwa pałace: "Nowy" – większy, w klasycystycznym stylu oraz mniejszy - "Stary" - wybudowany w stylu rokoko.

OFERTA ZESPOŁU PAŁACOWO PARKOWEGO W OSTROMECKU:

Oferujemy wynajem sal balowych, baza hotelowa, kompleks parkowy, restauracja, catering.

Zespół Pałacowo Parkowy w Ostromecku od wielu lat jest jednym z najbardziej wyróżniających się miejsc na mapie województwa kujawsko-pomorskiego. Czaruje dwoma majestatycznymi Pałacami: „Nowym”, większym w klasycystycznym stylu oraz mniejszym, „Starym” wybudowanym w stylu rokoko. Po pieczołowitej renowacji oba Pałace błyszczą jeszcze bardziej i cieszą swoją urodą stanowiąc wyjątkową fuzję historii i klasycznego piękna. Ostromecko to niezwykłe miejsce usytuowane w malowniczym plenerze o wyjątkowych walorach krajobrazowych. Zabytkowe Pałace urodą dorównują Królewskim Łazienkom. Otoczone czterdziestohektarowym, historycznym parkiem z bujną, doskonale utrzymaną roślinnością pośród, której jest wiele tajemniczych zakątków sprzyjających wyciszeniu i relaksowi. Doskonale utrzymane, parkowe ścieżki zachęcają do uprawiania joggingu, Nordic Walkingu oraz długich spacerów podczas, których można obejrzeć przepiękne, stare rosarium, mauzoleum rodzin Schoenbornów i Alvenslebenów, udać się nad romantyczne stawy oraz delektować aromatem ponad stuletniej alei lipowej. Cały kompleks znajduje się w zakolu Wisły, 3 kilometry od Bydgoszczy i 35 kilometrów od Torunia.

Oferujemy Państwu wynajem stylowych i przestronnych sal pałacowych: złotej, zielonej, balowej i kominkowej. W ofercie znajduje się również kameralny salonik włoski, profesjonalna sala konferencyjna oraz posiadająca niezwykły klimat winiarnia z bilardem.

ZPP Ostromecko dysponuje również profesjonalną bazą noclegową. Piękne wnętrza Pałacu „Nowego”, 22 pokoje dla 58 osób odzwierciedlają połączenie nowoczesnego komfortu i dyskretnej elegancji w klasycznym stylu. Każdy pokój posiada własną łazienkę, TV, radio, telefon oraz dostęp do darmowego Internetu. W Pałacu znajduje się również pokój dla osób niepełnosprawnych.

Prowadzimy restaurację „Cztery Pory Roku” z bogatą propozycją menu stworzoną przez naszego Szefa Kuchni, które można dostosować do indywidualnych wymagań klienta. Restauracja zapewnia catering funkcjonujący zarówno we wnętrzach sal pałacowych, jak i w przestrzeni ogrodowych tarasów oraz samym parku.

ORGANIZUJEMY:

- imprezy okolicznościowe na życzenie klienta (wesela, chrzciny, komunie, jubileusze)

- zjazdy

- sympozja

- konferencje

- spotkania szkoleniowe i integracyjne

- bale sylwestrowe i karnawałowe

- studniówki

- koncerty

- wernisaże

- pikniki

- grillowe garden party

Pomożemy Państwu wybrać idealne miejsce w naszym kompleksie, dobrać menu. Na życzenie klienta zapewniamy program artystyczny, opiekę medyczną oraz transport.

OFERTA KOMPLEKSOWA:

Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, starannego przygotowania i sumiennego poprowadzenia aby odniósł oczekiwany efekt i pozostał w pamięci jego uczestników.

Jeśli chcecie Państwo zorganizować część oficjalną swojego przedsięwzięcia w dużej, profesjonalnej sali (260 miejsc), wyposażonej w koncertowe nagłośnienie, ekran kinowy, klimatyzację zapraszamy do zasobów Miejskiego Centrum Kultury przy ulicy Marcinkowskiego 12-14 w Bydgoszczy. Szczegóły znajdą Państwo w aktywnym linku poniżej.

Natomiast część integracyjną, artystyczną bądź szkoleniową, poczęstunek, nocleg na Państwa życzenie zrealizujemy w Zespole Pałacowo Parkowym w Ostromecku.

KONTAKT:

Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku

ul. Bydgoska 9

86-070 Dąbrowa Chełmińska

Tel.: 052 381-79-30

Tel. recepcja: 052 364-64-11

Fax : 052 364-64-20

E-mail: recepcja@palacwostromecku.pl

Sprzedaż i promocja:

Alicja Mikołajczak

E-mail: alicja.mikolajczak@mck-bydgoszcz.pl

Tel: (52) 364 64 44, kom. +48 785-251-162

ZDJĘCIA:

Poniżej znajda Państwo aktywny link do galerii zdjęć ilustrujących przestrzenie ZPP Ostromecko, które mogą Państwo wynająć.