"Bydgoszcz" - warsztaty dla studentów architektury

Ultra Architects

Biuro założone w Poznaniu przez architektów Marcina Kościucha i Tomasza Osięgłowskiego. W 2009 roku pracownia znalazła się w gronie 40 laureatów międzynarodowej nagrody "European 40 Under 40". W 2017 pracownia znalazła się w gronie 10 najbardziej innowacyjnych biur w Polsce wg ekspertów miesięcznika Architektura-Murator, a Marcin Kościuch i Tomasz Osięgłowski zostali laureatami Builder Awards.

Autorzy min. projektu Domu nad morzem: pierwsze miejsce w konkursie "Polski Cement w Architekturze" w 2013 r., wyróżnienie w konkursie SARP o Nagrodę Roku 2013, a także laureat Nagrody Architektonicznej Polityki za rok 2013. Biura-Garażu: finału konkursu "Building of the Year 2013" międzynarodowego portalu architektonicznego ArchDaily. Domku Mai: wyróżnienie w konkursie Architizer A+Awards w 2013 r.. Siedziby Tygodnika Wiadomości Wrzesiński:, nagroda Jury portalu Bryła.pl za rok 2016, finalista World Architecture Festival 2017, w kategorii Office - Completed Buildings. Wyróżnienie w konkursie SARP o Nagrodę Roku 2016 Budynku biurowego Za Bramką, który został uznany z najlepszą realizację w Poznaniu w roku 2016, otrzymując Nagrodę imienia JB Quadro, oraz Nagrodę dla najlepszej realizacji wykonanej ze środków publicznych w Nagrodzie Roku SARP 2017. A także znalazł się w gronie Polskich budynków nominowanych do architektonicznej Nagrody Unii Europejskiej im. Miesa van der Rohe.