Wielki pokaz improwizacji

Pokaz finałowy warsztatowiczów ze Szkółki Impro i Szkółki Teatru z udziałem Teatru Improwizowanego wymyWammy.

Wielki pokaz improwizacji, wielka próba, wielka ekipa improwizatorow, wielkie emocje, wielka siła, wielki dzień!

Po 9 miesiącach rodzą nam się znowu dzieci improwizacji. Łza wzruszenia i krzyk radości cisną się na twarz.

Pokaz jest zwieńczeniem pracy warsztatowej dwóch grup uczących się w Improwizatorni - impro przestrzeni funkcjonującej w Pracowni Teatru i Tańca MCK.

Niechaj pokażą, co potrafią i co cieszyło ich serca przez te wszystkie miesiące :) Niech przeleją radość spontanicznego tworzenia na Was!

W pokazie nie zabraknie również Teatru Improwizowanego wymyWammy.

Improwizacje poprzedzone będą pokazem etiud teatralnych uczestników warsztatów Szkółki Teatru pod przewodnictwem Katarzyny Chmary.