CAMERIMAGE 2017: Case Study: Digital re-release and archiving in...

Case Study: Digital re-release and archiving in a technologically evolving world

REMASTERING CYFROWY I ARCHIWIZACJA W ŚWIECIE SZYBKO EWOLUUJĄCYCH TECHNOLOGII - na przykładzie systemu kodowania koloru ACES (Academy Color Encoding System)

Weź udział w dyskusji z udziałem operatorów filmowych i innych specjalistów z branży filmowej, i dowiedz się, w jaki sposób system ACES umożliwia cyfrowe przystosowanie istniejących filmów do nowych technologii wyświetlania, poszerza możliwości operatorów w nowoczesnej kinematografii i wyznacza trwałe standardy archiwizacji. Podczas spotkania system ACES zostanie wykorzystany do prezentacji cyfrowej rekonstrukcji filmu krótkometrażowego The Troop: Redux stworzonego przez GLORY FILM Co. Odbędzie się również debata dotycząca przyszłości cyfrowych technologii produkcji i masteringu.