małe ANIMOCJE: "Przytul mnie", reż. Mateusz Jarmulski – zestaw filmów

Odc. 1 – Ten wyjątkowy dzień

Nadszedł dzień urodzin Małego Misia, jednak wszystko wskazuje na to, że Tata Miś zapomniał o tym ważnym święcie. Zamiast organizować urodzinowe przyjęcie, postanawia on nauczyć synka, jak prawidłowo zdobywać miód.

Odc. 2 – Czasem

Czasem dobrze jest poskakać, czasem trzeba umieć się pogodzić z faktami, a czasem... trzeba się po prostu przytulić.

Odc. 3 – Operacja weekend

Leśnik wraz z rodziną wyjechał na weekend z domu. Dla Małego Misia i jego Taty to doskonała okazja, żeby poznać bliżej świat ludzi.

Odc. 4 - Kłopoty z brzuszkiem

Pokaźnych rozmiarów brzuch Taty Misia utrudnia Małemu Misiowi nocny sen. Rano Tata budzi się z mocnym postanowieniem: najwyższy czas popracować nad sylwetką! Jednak nie wszystko potoczy się po jego myśli...

Odc. 5 – Mój Tata jeleń

Upalny letni dzień. Mały Miś i Tata Miś wylegują się nad rzeką. I pewnie mogliby tak leżeć i leżeć i leżeć, gdyby nagle w wodzie nie pojawiła się atrakcyjna sarenka...

Odc. 6 – Cała naprzód

Mały Miś i Tata Miś znajdują na brzegu rzeki kajak i postanawiają zrobić z niego użytek. Czy ludzki wynalazek będzie źródłem udanej zabawy?

Odc. 7 – Nowy sąsiad

Do lasu zawitał nowy, bardzo hałaśliwy mieszkaniec. Jego zachowanie uprzykrza Misiom sen, utrudnia łowienie ryb i uniemożliwia poobiednią drzemkę. Czy Misie zachowają spokój i kulturalnie rozwiążą problem z sąsiadem?

Odc. 8 – Zima zła

Dni stały się chłodniejsze i Mały Miś obserwuje, jak leśne zwierzęta powoli szykują się do zimy: wiewiórka gromadzi zapasy, borsuk szykuje lisią jamę, a bocian odlatuje do ciepłych krajów. Miś zaczyna się niepokoić, dlaczego on i Tata Miś zamiast oddawać się przygotowaniom, tylko jedzą i jedzą.

Odc. 9 – Zimowy sen

Mały Miś budzi się za wcześnie z zimowego snu, kiedy w lesie jest biało i zimno. Nowopoznany Wilczek pomaga mu odkryć uroki tej pory roku.

Odc. 10 – Trudna sztuka

Zdobywanie miodu to trudna sztuka, wymagająca odwagi, cierpliwości i… kreatywności. Doskonale wie o tym Tata Miś, który swoją wiedzą postanawia podzielić się z synkiem. Lekcja pierwsza to konstruowanie jelenia trojańskiego.

Odc. 11 – Tama

Tata Miś uczy Małego Misia bezpiecznego skakania do wody w rzece. Niestety, okazuje się, że jej poziom obniżył się w tajemniczy sposób, uniemożliwiając zabawę. Sprawa staje się jasna, gdy Misie odnajdują zapracowanego Bobra.

Odc. 12 – Potwory

W nocy Mały Miś śpi niespokojnie, budząc się co chwilę. Tata Miś, myśląc że synkowi śnią się koszmary, zabiera go na nocną wyprawę do lasu. Chce udowodnić Małemu Misiowi, że żadnych potworów tu nie ma. Czy aby na pewno, nie ma?

Odc. 13 – Beksa lala

Mały Miś reaguje płaczem za każdym razem, gdy tylko coś pójdzie nie po jego myśli. Tata Miś cierpliwie znosi humory synka. Do czasu...