IMPRO SHOW - La Carpe Haute + wymyWammy

La Carpe Haute (Strasburg)

To profesjonalna grupa francuskich improwizatorów. Owoc przyjaźni i energii między dziesiątką utalentowanych komików. Ich celem jest tworzenie spektakli improwizowanych w oparciu o przeróżne praktyki teatralne – teatr klasyczny, klownadę, muzykę, taniec, aktorstwo, reżyserię. Ich unikalny styl balansuje między zabawą, mową ciała i wariactwem!

JUST PLAY

Free-from show, podczas którego improwizatorzy inspirują się przedmiotami pożyczonymi od publiczności. To i wszystko inne jest źródłem inspiracji – muzyka, światła, rekwizyty, ciała. Po prostu grają, jak dzieci z ich nieskończoną wyobraźnią i radością tworzenia. "Just Play" to spektakl, który sprawił, że La Carpe Haute stało się grupą zapraszaną do grania na całym świecie!

O język nie ma się co martwić – to nie on jest tutaj głównym środkiem wyrazu i sposobem na tworzenie komicznych sytuacji.

Po prostu przyjdźcie i zobaczcie jedną z najlepszych grup impro w Europie.

PRZED La Carpe Haute!

Zanim emcekową scenę opanują nasi goście ze Strasburga, o solidną improrozgrzewkę zadbają gospodynie, czyli wymyWammy. Po polsku!

W programie GRY IMPRO – pełne dynamiki, humoru i zaskakujących momentów scenki improwizowane oparte o nietypowe zasady gry.