RALPH KAMINSKI & MY BEST BAND IN THE WORLD – "m o r z e"

Trasa koncertowa "m o r z e" to przede wszystkim wypełniona emocjami historia.

Koncert nie będzie zwyczajnym odegraniem albumu "morze", ale czymś w rodzaju spektaklu z rozbudowaną dramaturgią i pojawiającymi się elementami teatralnymi.

Moim zadaniem jest zaczarowanie publiczności a będzie mi w tym pomagał 7 osoby skład genialnych muzyków, którzy nie tylko grają, ale również śpiewają. My Best Band In The World - to konglomerat osobowości zebranych w jeden projekt. Wspólnie porwiemy Was do morza uczyć i opowiemy historię z mojego życia.

RALPH KAMINSKI

Wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

My Best Band In The World:

To konglomerat talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt

Aga Bigaj - fortepian / wokale

Paweł Izdebski - gitary / wokale

Piotr Lewańczyk - bass / wokale

Wiktoria Jakubowska - perkusja / wokale | Michał Piotrowski - perkusja / wokale

Magdalena Laskowska - skyrzpce / wokale

Kasia Sylla - skrzypce / wokale

Ola Jankowska - wiolonczela / wokale | Kuba Jakubowski - wiolonczela / wokale.