Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

wymyWammy + Our Lives Duo (2 spektakle impro)

Teatr Improwizowany wymyWammy + Our Lives Duo (Katarzyna Chmara i Antonio Vulpio) – dwa spektakle improwizowane

Dwa spektakle improwizowane – jeden w wykonaniu bydgoskiego Teatru wymyWammy, drugi zrealizowany w ramach wyjątkowego międzynarodowego projektu Grupy Impro Die Gorillas z Berlina we współpracy z Unią Europejską. Our Lives to projekt skupiający 28 aktorów improwizatorów z krajów członkowskich UE. Powstające w ramach Our Lives spektakle to efekt spotkań improwizatorów, ich rozmów, wymiany doświadczeń i refleksji nad naszym życiem jako jednostek, obywateli, Europejczyków. Duet zagra w języku angielskim.

Przed duetem wystąpi nasz bydgoski Teatr wymyWammy z komediowym spektaklem improwizowanym "Meandry losu". Będzie to opowieść o losach i jego zawiłościach sześciu bohaterek, które stworzy publiczność. Sześć postaci spotyka się po latach w związku z wyjątkową okazją i wspomina dawne dzieje... Jak potoczyły się ich życiowe perypetie, jakie historie zmalował los? Nikt nie wie. To wszystko zostanie stworzone na Waszych oczach, tu i teraz, bez scenariusza. Impro!