MILLENIUM DOCS AGAINST GRAVITY: Sielska - premierowy koncert + klipy

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie. Premierowy koncert SIELSKA "Jutro mnie nie poznasz" połączony z premierą sześciu teledysków z najnowszej EP. Projekt jest dla nas wyjątkowy pod wieloma względami. Jest to nasz drugi album, który przede wszystkim różni się stylistycznie od dotychczasowej twórczości. Czas, który poświęciliśmy na nagranie materiału przyniósł wiele zmian co nadało płycie istotnego dla nas charakteru. Do każdego z utworów został nagrany teledysk. Zaczynając od pierwszego tytułowego singla „Jutro mnie nie poznasz” z Marcinem Janosem Krawczykiem w roli głównej, przez pozostałe szczęść, na których każdy z nas opowiada pewną historię. Płyta jak i teledyski to efekt spójnej i długotrwałej pracy nad materiałem, który ujrzy światło dzienne w Bydgoskim Kinie Orzeł i dzięki współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy będziecie mogli doświadczyć wrażeń audiowizualnych podczas bydgoskiego aneksu 15. Festiwalu Filmów Dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity.

SIELSKA

Debiutancki album wydaliśmy #DOBRZE w 2015 po zdobyciu głównej nagrody w Czwórka Reggae Contest organizowanym przez Program Czwarty polskiego radia.

Grając kilkadziesiąt koncertów rocznie wystąpiliśmy na takich wydarzeniach jak Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal, Enea Spring Break, Slot Art i kilku innych.

Na rozstaju dróg stoi dobry duch on wskaże Ci drogę. I poszliśmy pięcioma na raz. Przez to wytworzyliśmy flexi pop. pop flexi. Wiosną 2018 wydajemy EP nagrywaną w rozjazdach Bydgoszcz-Poznań-Budapeszt w składzie 8. Teraz pięciu chłopa 2xkuba 1xMat 1xTom 1xchicken.

Wczoraj było dobrze, dzisiaj koncert, jutro mnie nie poznasz.