Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Wielki Wieczór Improwizacji

Wielki Wieczór Improwizacji:

Teatr Improwizowany wymyWammy + warsztatowicze Szkółki Impro i Szkółki Teatru – pokaz finałowy

Czy improwizacji można się uczyć? Takie pytanie nieraz stawia się improwizatorom. Tak, oczywiście! Można przygotować się do bycia nieprzygotowanym! Nauka improwizacji to ciekawy proces wykształcania w sobie szeregu umiejętności, które pomagają nam sprawnie reagować w nieprzewidzianych sytuacjach. To również nauka tworzenia spektaklu spontaniczne, na oczach widzów. Nauka budowania postaci, snucia historii. Wszystko po to, by przenieść widów w ulotny świat wyobraźni, gdzie wszystko jest możliwe...

Prowadzone w MCK warsztaty Szkółki Impro i Szkółki Teatru szkolą adeptów i pasjonatów sztuki teatralnej. Dziewięć miesięcy nauki, 20 uczniów, a teraz – wielki finał ich pracy warsztatowej!