Małgorzata Gaca & Daniel Kamiński – koncert

Małgorzata Gaca - ur. Toruń 1992 - tegoroczna absolwentka Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie w Białymstoku. Poza koncertowaniem, występuje pod egidą Teatru Najnowszego (reż. Wojciech Szelachowski) i realizuje własne pomysły reżyserskie (koncert ,,Wiosna jest kobietą"). Interesuje ją głównie poezja śpiewana, musical oraz muzyka uwielbieniowa. Aktywna członkini białostockiej grupy larpowej ,,Żywia". Współorganizatorka Gry Głównej podczas tegorocznej edycji ogólnopolskiego festiwalu larpowego ArtEast Larp Festiwal.

Daniel Kamiński, absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku. Ukończył I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej na instrumencie skrzypce oraz fortepian. Członek grupy tanecznej Danceoffnia "Towarzystwo Sztuki Surowej" - taniec współczesny. Bierze udział w licznych wydarzeniach artystycznych Teatru Najnowszego. W 2017 r. debiut aktorski, zagrał w spektaklu "Nietykalni" zrealizowanym przez Michała Kamińskiego w ramach stypendium prezydenta miasta Białegostoku.