TEHOFEST - 3Syreny - Site Specific Performance

Z okazji Tehofest grupa 3Syreny przygotowała akcję wokalną zbudowaną na reakcji, interakcji i improwizacji, inspirowaną obiektem Hali Pomp , jej historią i architekturą.

3Syreny proponują performance wędrujący, odbywający się w różnych punktach obiektu, w taki sposób, aby dźwięk otaczał widzów, wiódł ich, zachęcał do swobodnego przemieszczania się, odkrywania i wsłuchiwania się w obiekt i jego poszczególne przestrzenie.

Performance prezentowany w ramach TehoFest. W pełni dostępny dla osób nie znających języka polskiego.

3Syreny

3Syreny to grupa kobiet improwizujących i eksperymentujących wokalnie. Członkinie mają różne doświadczenie artystyczne i performatywne, różną edukację i zainteresowania w ramach ekspresji głosem. W swoich performensach używają dzwięku, pieśni, słów, rytmu, ruchu, przestrzeni i technologii. Istotnym elementem jest też interakcja i reakcja na widza.

3Syreny wywodzą się z zespołu Syreny i jako Syreny brały udział w licznych wydarzeniach kulturalnych we współpracy z: Muzeum Sztuki Współczesnej, Performerii Warszawy, Stowarzyszenia Wstęga Miedza, Instytutu Kultury Polskiej UW, Cafe Kryzys i innych.

3Syreny : Edyta Jarząb, Miłka Majczyno, Karolina Rychlik.