Teatr ALELALE – „Magiczne Drzwi – Granice”

spektakl teatralny dla dzieci

15.05.2020 / Piątek
#zostańwdomu

Teatr ALELALE zaprezentuje w formie live streaming’u sztukę dla dzieci pt.”Magiczne Drzwi – Granice”.

Spektakl opowiada historię dziewczynki o imieniu Hania, która po raz kolejny przeprowadziła się z rodzicami do innego miasta. Nowe środowisko, zmiana szkoły, brak możliwości spotkania z najlepszą przyjaciółką, Martą, oto wyzwania, z którymi ma się zmierzyć Hania. Dziewczynka tęskni za Martą, zaczyna się z nią kontaktować przez Internet. Tak zaczyna się przygoda Hani w wirtualnym świecie, który stopniowo izoluje Hanię od rówieśników. Spektakl jest utrzymany w konwencji teatru żywego planu z elementami animacji przedmiotem i zabawy formą. Scenografia ożywać będzie na oczach widzów przenosząc ich w inne, nierzeczywiste światy. Spektakl „Magiczne Drzwi – Granice” jest spektaklem Teatru ALELALE odpowiadającym na potrzeby tematyczne Akademii Bezpieczeństwa PZU ze specjalnie do tego projektu napisanym autorskim scenariuszem i skomponowaną muzyką. Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku wczesnoszkolnym, ale i starsze znajdą dla siebie ciekawe treści.

Występują: Iga Jambor-Skupniewicz i Karolina Suchodolska.