Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Opis wydarzenia

22 marca 2024, godz. 00.00 / Klub Mózg

After party z Kozberem w Klubie Mózg

Kozber miał przyjemność grać wielokrotnie na festiwalowych afterach więc dobrze zna wyczucie Ethniesowej publiki.

DJ Kozber – wywodzący się z parkietów nielegalnych imprez z lat 90. Krzystof Kozber od ponad 20 lat nieustannie tworzy elektronicznie dźwięki grając Techno, House, Acid Breaks i Leftfield z wyjątkowych katalogów różnorodnych wydawnictw od 2006 roku.

Od przeprowadzki do Londynu, ponad 15 lat temu, nie ogląda się za siebie, angażując się w różnego rodzaju projekty.

Oprócz swojej  kariery jako DJ, producent muzyczny oraz inżynier dźwięku, Kozber zwalnia tempo w hiphop – owo / jazzowym duecie Bonasforsa, w solowym projekcie Regular Costomeroraz dj- skim duecie Lazy Bones.

Dotychczas grał na takich wydarzeniach, jak: Fabric, Egg,Fire & Lightbox,  Vibe Bar, Cafe1001, 93 Feet East, Magic Roundabout, Bedroom Bar, Vortex, Bar 512, Dalston Roof Top and Brixton Beach.  Ponadto Kozbera można posłuchać regularnie  w londyńskim Brew Club, Lockside Camden, People Pub Tavern, Vortex w  Domu Technika oraz na festiwalu  Ethniesy.

Obecnie prowadzi wytwórnię płytową Play it Loud Records specjalizującą się w Lo – Fi House i Techno, wyłącznie na winylu oraz Little Beat Different Records, która zapoczątkowała reedycje „Siristudio”. Kozbera można także usłyszeć, co miesiąc w  Netil Radio w programie pt. „Fear of Music”, gdzie zaprasza stałych gości.

Wstęp wolny.

Karnet festiwalowy w cenie 190 zł dostępny TUTAJ.