Generic selectors
Search in content
Post Type Selectors
Galeria Wspólna

Gra Kuba Ziołek – koncert w ramach podwójnego wernisażu wystaw: M. Korony i N. Wegner [Próba Dźwięku – Międzynarodowy Dzień Muzyki]

Czwartek, 17.10.2024
Galeria Wspólna
Bilety
Wstęp wolny

17 października 2024 (czwartek) | godz. 19:00 | Galeria Wspólna ul. Stefana Batorego 1-2 | wstęp wolny

Ostatni koncert w ramach Próby Dźwięku — cyklu koncertów z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki organizowanego przez Bydgoszcz Miasto Muzyki UNESCO.

Bydgoski muzyk Jakub Ziołek zaprezentuje dźwiękowe pejzaże, w których znajdzie się miejsce dla dźwięków starych, zepsutych i rozstrojonych instrumentów strunowych oraz zimnych plam i dronów syntezatorowych, próbując zagospodarować paradoksalną przestrzeń między tym, co swojskie i obce.

Monika Korona pokaże cykl „Obiektów” – kubistycznych struktur, inspirowanych motywami przyrody i tkanki miejskiej, zróżnicowanych pod względem formy i formatu, nawiązujących do czarno-białych rysunków i grafik. Prace te stanowią rodzaj modułów, z których artystka stworzy w Galerii Wspólnej przestrzeń przypominającą jaskinię, w której muzycy konfrontować się będą z dynamiczną energią i unikalnym rytmem jej dzieł.

Tego wieczoru czeka nas także otwarcie wystawy Natalii Wegner, prezentującej wielobarwne, abstrakcyjne, malarskie kolaże inspirowane krajobrazem. To swoiste reminiscencje z podróży, efemeryczne dynamiczne obrazy tras i dróg.

WSTĘP WOLNY

Chcemy, aby Twoje doświadczenie na wydarzeniu było jak najbardziej komfortowe. Jeśli potrzebujesz tłumacza języka migowego, opiekuna dla osoby o specjalnych potrzebach, lub masz inną potrzebę, daj nam znać

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 52 32 55 545 (Sekcja SPLOT)