Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Bardzo Młoda Kultura
21.05.2026

Bardzo Młoda Kultura Kujawsko-Pomorskie 2026: Camp-Lab I – wyniki naboru

Bardzo Młoda Kultura Kujawsko-Pomorskie 2026: Camp-Lab I – wyniki naboru

Znamy już podmioty, które wezmą udział w warsztatach Camp Lab I 2026:

  • Centrum Biblioteki I Kultury w Gminie Jeżewo / Złodzieje Oklasków
  • Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie (Osiecki Klub Kultury)
  • Chełmiński Dom Kultury
  • Biblioteka-Centrum Kultury w Kęsowie
  • Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku
  • Gminny Ośrodek Kultury w Dobrczu
  • Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie
  • Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie
  • Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera
  • Chełmżyński Dom Kultury

Camp Laby to warsztaty dla lokalnych partnerstw realizowanych w ramach programu Bardzo Młoda Kultura Kujawsko-Pomorskie 2026 Narodowego Centrum Kultury, łączące młodzież i dorosłych uczestników działań. Ich celem jest rozwijanie współpracy, diagnozowanie lokalnych potrzeb oraz wspólne projektowanie działań z zakresu edukacji kulturowej i partycypacji młodzieży. To przestrzeń wymiany doświadczeń, pracy warsztatowej i budowania trwałych węzłów kooperacyjnych między kulturą, edukacją i społecznościami lokalnymi.

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy po raz trzeci jest operatorem programu Bardzo Młoda Kultura Narodowego Centrum Kultury.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2026-2028.

Patronat Honorowy Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.