Koncert – CLINAMEN

20/40/60 zł PLN

16.10.2020 (piątek), godz. 19.00, sala kinowo-widowiskowa MCK

CLINAMEN com Grzegorz Tarwid e Karolina Mełnicka

CLINAMEN – duet założony w 2018 roku przez bydgoskich muzyków Krzysztofa Ostrowskiego (Freeze) i Jakuba Ziołka (Stara Rzeka). Ich muzyka wpisuje się w nurt glitch i ambient popu, nawiązuje do techno, jazzu, muzyki współczesnej, a nawet bossa novy. We wrześniu nakładem Milieu L’Acéphale ukazał się debiutancki album CLINAMEN „The Tropisms of Spring”. Na Fonomo muzyków wesprze znakomity polski pianista młodego pokolenia – Grzegorz Tarwid, znany m.in. ze wspólnych występów ze Zbigniewem Namysłowskim, Maciejem Obarą i Marcinem Maseckim. Za część wizualną odpowiedzialna będzie wywodząca się z Torunia Karolina Mełnicka – współzałożycielka prowadzonego wraz ze Stachem Szumskim państwa Nomadic State. W swoich pracach bada wpływ technologii na tożsamość jednostki oraz na mechanizmy rzeczywistości odgórnie planowanej.

Karnet na cały festiwal: 60 zł

40 zł bilety jednodniowe upoważniają do wejścia na koncerty w Miejskim Centrum Kultury oraz w Mózgu.

20 zł tylko na koncerty w klubie MÓZG

Bilety są dostępne na naszej stronie www.fonomo.pl lub poprzez platformę Going.