Koncert – Javva + Kamil Gubała

20/40/60 zł PLN

16.10.2020 (piątek), godz. 23.00, Klub Mózg, ul. Parkowa 2

Javva +  Kamil Gubała

Zespół JAVVA to czterej doświadczeni muzycy obecni na polskiej scenie niezależnej od ponad dwóch dekad (m.in. Hokei, Xenony, Alameda 2, 3, 4 i 5, T’ien Lai, Contemporary Noise Quintet, Something Like Elvis). Razem eksplorują niezbadane rejony wysuszonej rdzą, tanecznej psychodelii inspirowanej muzyką afrykańską i latynoamerykańską. Postanowili zderzyć ze sobą ekspresję z precyzją, punkową energię i spontaniczność z doświadczeniem oraz hałas z popowymi melodiami.
Rytm, groove oraz muzyka świata – nie ta kojarzona ze Stingiem czy Peterem Gabrielem, lecz zwrócona w stronę afrykańskich wsi i złomowisk – to podstawowe elementy definiujące brzmienie JAVVY.

Kamil Gubała – Pochodzący z Gorlic, urodzony w 1980 roku autor filmów jest absolwentem Wydziału Operatorskiego w PWSFTviT w Łodzi oraz Wydziału Komunikacji Multimedialnej ASP w Poznaniu. Realizuje krótkie formy audiowizualne – filmy fabularne, dokumentalne oraz teledyski. Prace Kamila Gubały były pokazywane w Polsce i za granicą. Jest twórcą wideo oraz reżyserem światła do spektakli teatralnych.

Karnet na cały festiwal: 60 zł

40 zł bilety jednodniowe upoważniają do wejścia na koncerty w Miejskim Centrum Kultury oraz w Mózgu.

20 zł tylko na koncerty w klubie MÓZG

Bilety są dostępne na naszej stronie www.fonomo.pl lub poprzez platformę Going.