Koncert – Jaząbu Trio + Basia Żach

20/40/60 zł PLN

17.10.2020 (sobota), godz. 20.00, sala kinowo-widowiskowa MCK

Jaząbu Trio + Basia Żach

Jaząbu Trio – Marek Kądziela, Wojciech Jachna i Jacek Buhl, czyli ¾ zespołu JAZĄBU w repertuarze co najmniej wizualnym. Wspomagani pracami Basi Żach, przygotowali materiał zdecydowanie wyskakujący z ram gatunkowych, a wskakujący do ram obrazowych.

Marek Kądziela – gitarzysta, kompozytor, innowator, poszukujący nowych brzmień i wyzwań muzycznych. Muzyk aktywnie koncertujący oraz doświadczony pedagog i animator kultury.

Wojciech Jachna – trębacz i improwizator. W jego dorobku znajduje się przeszło 30 albumów z różnymi wykonawcami, w tym z Contemporary Noise Sextet, Sing Sing Penelope oraz trójmiejskimi Mordami.

Jacek Buhl – perkusista związany z bydgoskim klubem Mózg i muzyką improwizowaną. Grał w zespołach yassowych – Trytony i 4Syfon, należał do The Cyclist i międzynarodowej formacji Spejs. Obecnie na stałe współpracuje z zespołem Alameda 5 i z Wojciechem  Jachną, ponadto tworzy kwartet z Maksymilianem Gwincińskim, Jarkiem Majewskim i Krzysztofem Ostrowskim.

Basia Żach – ilustratorka, artystka wizualna, arteterapeutka. Zainteresowana oddziaływaniem, wymianą, stymulacją i interpretacją odczuwanych bodźców. Jest zafascynowana połączeniem dźwięków z obrazem i ich odbiorem zmysłowym na wielu poziomach.

Karnet na cały festiwal: 60 zł

40 zł bilety jednodniowe upoważniają do wejścia na koncerty w Miejskim Centrum Kultury oraz w Mózgu.

20 zł tylko na koncerty w klubie MÓZG

Bilety są dostępne na naszej stronie www.fonomo.pl lub poprzez platformę Going.