Teatr Improwizowany wymyWammy: PRÓBA IMPRO ONLINE

spektakl impro

23.11.2020 / Poniedziałek

23 listopada 2020, godz. 19.00 / wydarzenie online na żywo, na FB wymyWammy i YouTube wymyWammy.

Teatr Improwizowany wymyWammy: PRÓBA IMPRO ONLINE

Kto kocha teatr, szczególnie teatr improwizowany, ten widział już niejeden spektakl bydgoskiej formacji wymyWammy. Ale nie było jeszcze okazji, żeby zobaczyć w całości próbę do takiego spektaklu. Cztery artystki zapraszają za kulisy – na żywo online odbędzie się próba impro, w której jak zawsze widzowie będą brać czynny udział.

Improwizatorki  z Teatru Impro wymyWammy pokażą podczas transmisji na żywo, co właściwie dzieje się w sali prób. Jak ćwiczą aktorki przed wyjściem na scenę? Jak wygląda praca nad tekstem? I jak właściwie przygotować się do tego, co jest esencją teatru impro, czyli …do bycia nieprzygotowanym?

Aktorki zagrają także sceny, które zasugerują im sami widzowie. Podczas tej interaktywnej próby, będzie można także zadawać aktorkom pytania.