Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

After Party – Dj Kozber

9. Festiwal Muzyki Tradycyjnej i Ludowej ETHNIESY

Data:
18.03.2022 / Piątek
Godzina:
23:45
Miejsce:
Klub Mózg
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

18 marca 2022, godz. 23.45 / klub Mózg

After Party – Dj Kozber

Dj Kozber aka Regular Customer wywodzi się z parkietów nielegalnych imprez lat ‘90. Od ponad 20 lat nieustannie kręci czarnymi winylami oraz tworzy elektroniczne dźwięki we własnym @Siriustudio . Po przeprowadzce do Londynu od ponad 14 lat udziela się w przeróżnych projektach takich jak Bonasforsa , solowym Regular Customer oraz współpracuje z wytwórniami LBDsound, Play it Loud.

Ponadto Kozbera można posłuchać na żywo w comiesięcznej audycji „Fear of Music„ londyńskiego radia Netil oraz regularnie w takich miejscach jak Lockside Camden, Vortex jazz club, Brew club, Cat&Mutton oraz innych miejscówkach rozsianych po wschodnim Londynie.

Po 2 letniej przerwie Kozber zawita na 9. Ethniesach z torbą pełną muzyki przywiezionej z podróży do Tajlandii. Zakręcone dźwięki z Paradise Bangkok oraz Disco Molam zabiorą nas w etniczną podróż po świecie, lecąc dalej usłyszymy brzmienia z bliskiego wschodu, dalej masę rytmów z różnych zakątków Afryki poprzez kraje karaibskie wracając do folkowo-etnicznej Europy.. stylowo wszystko obrane w funky, disco boogie, afro beat oraz rdzenne rytmy..