Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Bydgoska WIOSNA WIRTUALI

#zostańwdomu

Bydgoska WIOSNA WIRTUALI
Wiosna Wirtuali 2020!

Drodzy internauci…

Chociaż czasy czegoś nas pozbawiły…

Jak już zapewne zdążyliście zauważyć, wyjątkowa sytuacja, w której znaleźliśmy się dziś wszyscy, w znacznym stopniu zaważyła również na naszej działalności. Ze względu na szereg obostrzeń związanych z tzw. społeczną kwarantanną, zmuszeni zostaliśmy zamknąć swe wrota dla uczestników kultury. 

…to przecież kultura żyje…

Nie oznacza to jednak, że całkowicie zawiesiliśmy naszą działalność. Przeciwnie! Przenieśliśmy ją do sieci, tworząc szereg działań on-line, które promować będziemy pod wspólnym szyldem Wiosna Wirtuali 2020. 

…i będzie dla Was pomocą…

Codziennie, za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych, prezentować Wam będziemy kolejne wydarzenia, byście mogli wziąć w nich udział nie wychodząc z domu.

…byśmy wspólnie przetrwali ten trudny czas.

W sumie, przez najbliższych 7 tygodni zamierzamy zaprezentować Wam przeszło 20 wydarzeń, które śledzić możecie codziennie na naszym Facebooku, Instagramie, Twitterze, kanale You Tube czy wreszcie za pośrednictwem naszej strony internetowej. 

PROGRAM:

Kwiecień

Maj

Oczywiście każde z powyższych wydarzeń udostępnimy również na naszym profilu głównym na Facebooku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Jednocześnie z całą mocą pragniemy podkreślić, iż w naszej instytucji od początku wprowadzenia rozporządzeń dot. zagrożenia epidemicznego stosowane były i są procedury bezpieczeństwa, w tym praca zdalna oraz odpowiednie działania sanitarne w obiektach zarządzanych przez MCK. Nie inaczej jest w kwestii produkcji poszczególnych wydarzeń, które złożą się na bydgoską Wiosnę Wirtuali 2020. 

#zostańwdomu i spotkaj się z nami w sieci!