„Bydgoski Informator Kulturalny” w nowej, zaskakującej odsłonie.

Nowe wydanie dostępne od 1 września.

„Bydgoski Informator Kulturalny” w nowej, zaskakującej odsłonie.

Autorzy lokalni i mainstreamowi. Zaangażowane teksty. Szczere rozmowy. Jeszcze więcej niezależnych treści w całkiem innym niż dotychczas formacie i szacie graficznej.
Już od września „BIK” zaprezentuje się Wam w swojej zaskakującej odsłonie!

Tematem przewodnim pierwszego powakacyjnego numeru, którego okładkę zaprojektował uznany białoruski artysta Mikita Rasolka, będzie edukacja pod presją. Ponadto w środku: Olga Drenda o skarbach bydgoskiej duchologii, Wojciech Faruga i Julia Holewińska o odzyskiwaniu więzi w teatrze, Jarosław „Bisz” Jaruszewski o wchodzeniu w dorosłość. Oprócz tego m.in.: korespondencja zagraniczna, recenzje płyt i filmów, felietony… a także kulturalny rozkład jazdy na cały wrzesień!

„Bydgoski Informator Kulturalny” – nowy wymiar dziennikarstwa. Bez cenzury.

„Bydgoski Informator Kulturalny” dostępny od 1 września w kasie MCK, kioskach RUCH-u, sklepach EMPIK oraz w wersji elektronicznej na stronie ISSUU.