Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Dziewczyny z Teatru wymyWammy zapraszają na warsztaty impro

Startujemy już w lutym - zapisy trwają!

Dziewczyny z Teatru wymyWammy zapraszają na warsztaty impro

Moduł pierwszy – dla rozpoczynających przygodę z tą materią. Poznamy główne zasady impro: czym jest słuchanie, reagowanie, czujność. Popracujemy nad akceptacją, połączeniem z parterem, osiąganiem stanu „tu i teraz”. Będzie dużo zabawy i wolności. Stawiamy na praktykę, więc sporo się poruszamy:).

Moduł drugi – przeznaczony wyłącznie dla tych, którzy przeszli „moduł pierwszy”. Skupimy się na krótkich i półdługich formach impro. Będziemy grali milion scen. Zobaczymy też jak budować i pogłębiać sceny, jakie narzędzia wykorzystywać. Poznamy, czym jest „gra w grze”, a także jak „eskalować sceny”. Ważne będą emocje, korzystanie z zasobów, które już każdy z nas w sobie ma. Ruch też tutaj będzie ważną kwestią. Poznamy smak „prawdy w scenach”.
Zgłoszenia ślijcie na maila: wymywammy@mck-bydgoszcz.pl
* czas trwania warsztatów:  raz w tygodniu,  przez trzy miesiące
* moduł pierwszy czwartki (godzina 18-20), moduł drugi środy (18-20)
* koszt całego modułu to 250 złotych
Na zgłoszenia czekamy do 27 stycznia.
Start warsztatów:
Moduł I – 3 lutego 2022
Moduł II – 2 lutego 2022
Warsztaty poprowadzi Jagoda Ptaszyńska (moduł pierwszy) i Agnieszka Szałkowska (moduł drugi)