Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

e-mck – Spotkajmy się w sieci!

e-mck – Spotkajmy się w sieci!

Szanowni Państwo,

w związku z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 5 listopada br. dotyczącego czasowego zamknięcia do 29 listopada 2020 r. dla publiczności instytucji kultury, w tym także kin, nie możemy fizycznie zaprosić Was w nasze progi.

Jednak podobnie jak Wy, nie wyobrażamy sobie życia bez kultury i przyglądając się rozwojowi epidemii, od dawna byliśmy przygotowani, aby wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia mogły odbyć się online.

Tak też się stanie – zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, a także na fanpage: Ostromecka, Barki Lemara, Galerii Wspólnej, Radia Kultura, wymyWammy i Kina Orzeł. I do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej. To tutaj uzupełniać będziemy kalendarium imprez, na które zapraszamy Was serdecznie do sieci. A już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w „Ethniesy. Prolog”, który wystartuje 13 listopada.

Kinomaniakom polecamy korzystanie z platformy MOJEEKINO, to tam w domowym zaciszu możecie obejrzeć wybrane filmy z naszego Kina Orzeł. Pełen wirtualny repertuar dostępny jest TUTAJ.

Dbajcie o siebie.
Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!