Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kino Orzeł w domu – jesteśmy na platformie MOJEeKINO

Kino Orzeł w domu – jesteśmy na platformie MOJEeKINO

W tych niepewnych czasach, mamy dla Was dobrą wiadomość. Kino Orzeł jest już na platformie MOJEeKINO – a to oznacza, że filmy prezentowane na naszym ekranie w ostatnim roku będzie można obejrzeć online. 

Platforma MOJEeKINO zrzesza ponad 40 kin studyjnych z całej Polski. We współpracy z dystrybutorami Aurora Films, Against Gravity, Hagi, Galapagos, Spectator, Next Film, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty przygotowały one projekt, który ma pomóc przetrwać kryzys związany z pandemią.

Na platformie obecne jest już także bydgoskie Kino Orzeł. Znajdziecie tam kilkanaście tytułów, które pojawiły się na naszym ekranie w ciągu ostatniego roku – zachęcamy więc do nadrabiania zaległości. Są też dodatkowe propozycje filmowe, niespotykane na innych platformach streamingowych.

W bieżącym repertuarze Kina Orzeł na platformie MOJEekino znajdziecie m.in. filmy „Nadzieja”, „Człowiek bez pamięci”, „Powitanie słońca” czy „Dzięki Bogu”. Jest też „Córka trenera, „Wysoka dziewczyna” czy „Samsara”. 

Aby obejrzeć wybrany film, należy założyć konto w serwisie, wybrać dany tytuł i przede wszystkim kino, w jakim chce się go obejrzeć. Czyli de facto kino, które chcielibyście wesprzeć płacąc za bilet. W ten sposób serwis spełnia swoją misję, pomagając kinom studyjnym przetrwać kryzys. Ceny dostępu do produkcji to 10- 18 zł.

Niezmiennie zapraszamy także do Kina Orzeł na żywo – zadbaliśmy o Wasze bezpieczeństwo – widzowie siedzą na wyznaczonych miejscach w odpowiednim dystansie, obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk przed wejściem na salę kinową. Repertuar można sprawdzić na stronie www.kino-orzel.pl