LETNIA SCENA IMPRO – cykl komediowych spektakli improwizowanych pod gołym niebem

Lipcowe, wakacyjne środy z impro

Każda środa w lipcu, godz. 20.00, parking MCK otwarcie drzwi o godz. 19.30

wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona

Letnia Scena Impro to cykl komediowych spektakli improwizowanych, podczas których teatry z całego kraju spontanicznie tworzyć będą historie na Waszych oczach. Żaden ze spektakli nie odbył się wcześniej i żaden nigdy się już nie powtórzy. Startujemy już 7 lipca ze spektaklem teatru Niplodram.

Na Letnią Scenę Impro zapraszamy Was na parking Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy przekształcony w kameralną przestrzeń artystyczną. Dbając o Wasze bezpieczeństwo, zapewnimy Wam spektrum niezapomnianych teatralnych wrażeń.

PROGRAM:

7 lipca 2021 – Niplodram: „Niplodram gra wakacje z duchami przeszłości”

14 lipca 2021 – wymyWammy: „Lista przebojów impro”

21 lipca 2021 – wymyWammy: „Pamiętniki z wakacji”

28 lipca 2021 – O impro: „Podglądacze”