Otwieramy się! Galeria Wspólna, Barka Lemara i Pałac Stary w Ostromecku czekają na gości

Zgodnie z komunikatem ogłoszonym 28 stycznia przez Ministra Zdrowia, dotyczącym sytuacji epidemiologiczej w Polsce, od 1 lutego muzea mogą zostać otwarte dla zwiedzających. My także będziemy na Was czekać- od poniedziałku (1 lutego) zapraszamy do Galerii Wspólnej, a od wtorku (2 lutego) – do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Ostromecku (Pałac Stary) i na Barkę Lemara.

Ze względu na pandemię, będziemy działać w ścisłym reżimie sanitarnym- obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk, dystans pomiędzy zwiedzającymi oraz limity osób zgodne z obowiązującym prawem.

Do Galerii Wspólnej zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 16.00.

Na Barkę Lemara zapraszamy od wtorku do niedzieli w godz. 12.00 do 16.00.

Do zwiedzania Pałacu Starego w Ostromecku zapraszamy od wtorku do piątku w godz. 10.00 do 16.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 10.00 do 15.00.