Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Planujesz wizytę u nas? Sprawdź koniecznie (COVID-19)

ważne informacje związane z uczestnictwem w naszych wydarzeniach w czasie epidemii

Planujesz wizytę u nas? Sprawdź koniecznie (COVID-19)

Planujesz wizytę u nas?
Sprawdź koniecznie (COVID-19)

Ważne informacje związane z uczestnictwem w naszych wydarzeniach w czasie epidemii

W związku z epidemią koronawirusa i w oparciu o ministerialne wytyczne związane z funkcjonowaniem ośrodków kultury i wytycznymi dla kin, Miejskie Centrum Kultury, wprowadziło nowe zasady uczestnictwa we wszystkich organizowanych wydarzeniach. Utrzymane zostają także wcześniej wprowadzone zasady reżimu sanitarnego, tj. limity osób uczestniczących w wydarzeniach/seansach, obowiązek dezynfekcji, obowiązek zakrywania ust i nosa podczas wydarzeń/seansów oraz podczas przebywania w siedzibie instytucji, a także zachowanie dystansu społecznego.
Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami: