Status Revista de Impro po polsku!

największy miesięcznik impro na świecie

Status Revista de Impro po polsku!

Bydgoskie aktorki z Teatru wymyWammy rozpoczęły współpracę z największym miesięcznikiem impro na świecie. Dzięki nim, cyfrowy magazyn można już czytać w języku polskim.

„Status” to cyfrowy magazyn specjalizujący się w teatrze improwizacji założony w lipcu 2011 roku. Czytają go fani tego gatunku na całym świecie – dostępne są wersje w językach angielskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim, włoskim, portugalskim, rosyjskim, a od niedawna – także polskim.

Polska wersja językowa to owoc współpracy magazynu z artystkami z bydgoskiego teatru wymyWammy – dzięki Katarzynie Chmarze w roli tłumaczki i Alicji Dobrowolnej (edycja), a także wsparciu Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, „Status” jest już dostępny w języku polskim.

Co miesiąc czytać można nowe wydanie magazynu pełnego ciekawych artykułów o impro, wywiadów, wiadomości ze świata impro i innych ciekawostek.

Wystarczy wykupić roczną subskrypcję (10 EURO), a co miesiąc na Waszego maila przychodzić będzie wersja PDF do pobrania.

Link do rocznej subskrypcji:

Strona Statusu: TUTAJ