Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Benefit na 2. Marsz Równości w Bydgoszczy

Marsz Równości Bydgoszcz

Data:
29.07.2023 / Sobota
Godzina:
14:00
Miejsce:
Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

Z wielką ekscytacją podrzucamy Wam gotowy program benefitu, na którym 29 lipca będziemy zbierać fundusze na organizację drugiego marszu równości w naszym mieście!

Łapcie i zapisujcie, żeby nie przegapić wydarzenia. A poniżej szybki opis najważniejszych punktów imprezki.

Przez cały benefit, głównie w przestrzeni przy kinie i galerii emceka czekać na Was będą najróżniejsze stoiska, m. in. z księgarni toniebajka. Swoje magazyny dostarcza nam też inkluzywny Magazyn DUMA i Lambda Warszawa, więc będziecie mogli zdobyć najnowsze numery Queerstorii i DUMY! Nie zabraknie tęczowych kubków do nabycia za symboliczną kwotę i domowych wypieków, a najwięcej przestrzeni zajmie nam sekcja planszówkowa, którą organizujemy przy pomocy Centrum Gier Pegaz. Dla prawdziwie zajaranych graczy erpegów, emcek użycza nam saloniku na górze, a nasz mistrz gry poprowadzi dla Was grę. Dzięki uprzejmości IFMSA, na licytacji do zdobycia będzie kilka superowych gadżetów, a oprócz tego cudowne materiały seksedukacyjne i prezerwatywy Skyn. Nie mówiąc już o pięknych wlepkach z toruńskiego Równika i tęczowych flagach w różnych rozmiarach.

Sądzimy, że zakochacie się w naszych stoiskach z rękodziełem i biżuterią – okazuje się, że wśród nas jest mnóstwo osób wkręconych w sztukę, więc do nabycia będą piękne miedziane zakładki, wkłady do kominka, naszyjniki z kamieniami szlachetnymi i inne cudowności, a szczegóły wkrótce! Za to na licytacji będziecie mogli zdobyć profesjonalne okulary od Optyk Michalscy czy też – coś dla sportowych świrków – koszulkę klubową Kasi Skorupy. Po licytacji będzie okazja posłuchać cennego wykładu Lady AnnMart na temat burleski, również w kontekście ciałopozytywności, a na deser drag show w wykonaniu Quinnie, Rose Pierre Doll i Diny Dżakliny – będzie ogień. A jeśli zgłodniejecie w trakcie, to blisko stoiska z tarotem będą na Was czekać nasze domowe wypieki.