„Djembe na salonach XXXXI” – autorskie warsztaty djembe Piotra Schutty [odwołane!]

06.11.2021 / Sobota
Pałac Stary w Ostromecku
Obowiązują zapisy

6 listopada 2021, godz. 12.00-16.00 / Pałac Stary w Ostromecku

Djembe na salonach XXXXI – autorskie warsztaty djembe Piotra Schutty

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy i Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku zapraszają na bezpłatne warsztaty bębniarskie dla początkujących. Zajęcia mają charakter otwarty. Kładziemy nacisk na to, by poziom zaawansowania granych rytmów i stopień skomplikowania zabaw rytmicznych dostosowany był do możliwości początkujących bębniarzy oraz takich, którzy po raz pierwszy w życiu mają do czynienia z tym instrumentem.  Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci powyżej 10 roku życia.

UWAGA! Osoby mające własne instrumenty muszą się też zapisywać ze względu na weryfikację liczby uczestników spowodowaną pandemią.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: szucik10@gmail.com