Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Dzień Otwarty na planie filmowym Wojciecha Smarzowskiego

Data:
25.09.2020 / Piątek
Godzina:
12:00
Miejsce:
ZPP w Ostromecku
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

Dzień otwarty na planie filmowym w Ostromecku

Zespół Parkowo-Pałacowy w Ostromecku zamieni się jesienią w wielki plan filmowy. Od połowy września Wojciech Smarzowski przenosi się tam ze swoją ekipą, aby pracować nad najnowszą produkcją pod roboczym tytułem „W2”. Wnętrza Pałacu Nowego staną się tłem do jednej z kluczowych scen filmu – wesela, w której udział wezmą m. in. Agata Kulesza i Robert Więckiewicz. Sceny kręcone będą także w parkowym otoczeniu.

Kinomaniacy będą mieć wyjątkową okazję do podpatrzenia artystów przy pracy – w piątek 25 września Studio Metrage i Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają na Dzień Otwarty na planie.

Co zrobić, żeby przybyć na plan Wojciecha Smarzowskiego?

Po pierwsze – polubić fanpage Studio Metrage. Po drugie – wysłać w wiadomości do Metrage swoje zgłoszenie: imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres email. Po trzecie – wykazać odrobinę cierpliwości. Liczba osób, które wejdą na plan, jest ograniczona ze względów technicznych i epidemiologicznych, a liczba chętnych bardzo duża, aż takiej się nie spodziewaliśmy!
W ciągu kilku dni wszyscy, którzy się do nas zgłoszą W WIADOMOŚCIACH (nie w komentarzach pod postami) otrzymają informację zwrotną i szczegółowe wskazówki. Dziękujemy za cierpliwość. Do zobaczenia na planie!