Elementarz projektowania. Prosty kurs projektowania wnętrz. Spotkanie 3

Barka Lemara
20 zł PLN

18 listopada 2021, godz. 17.00 / Barka Lemara

Zapraszamy na trzecie spotkanie z Martą Brewką, która omawia kolejne etapy projektowania wnętrz. W listopadzie porozmawiamy o bezpieczeństwie. Co ma wspólnego bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój dla Twojego domu?
Bezpieczeństwo Twoje, Twojego dziecka czy zwierzaka – żeby dom nie zabił. I kilka słów o zrównoważonym rozwoju.

Marta Brewka – bydgoszczanka, ukończyła studia na wydziale Architektury Wnętrz na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. W ramach studiów wyjechała na półroczne stypendium do Włoch. Dzięki temu kultura i design włoski stał się jej pasją. Pracowała min. na planie serialu wytwórni MTL Max Film jako scenografka. Kolejnym ciekawym wyzwaniem stała się dla niej praca w IKEA jako projektantki wnętrz nowopowstających sklepów za granicą, lokalny projektant, a także jako trener rozwoju kompetencji. Interesuje ją architektura, moda, dizajn, rzemiosło. Wszystko co piękne i dobrej jakości.

Zapisy: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl
Bilety: 20 zł za spotkanie, bilety dostępne przed zajęciami na barce.