GET UP BYDGOSZCZ KUJAWY I POMORZE

koncerty na żywo

04.09.2020 / Piątek
klub Estrada/ skwer przy klubie Estradzie

GET UP BYDGOSZCZ KUJAWY I POMORZE wyjątkowe muzyczne wydarzenie po raz trzeci w Bydgoszczy!

Dzięki staraniom Stowarzyszenia Get Up w dniach 4 i 5 września 2020 r. przestrzeń miejską i bydgoskie kluby ponownie wypełni muzyka i kultura korzeni. Get Up Bydgoszcz Kujawy i Pomorze to 2 dni wspólnego poszerzania horyzontów i wymieniania się dobrą energią! Znów będzie się działo! Do zobaczenia pod głośnikami!!!

W ciągu 2 dni impreza odbędzie się na 2 scenach: na skwerze przy klubie Estrada oraz w Estradzie.

WSTĘP WOLNY (ilość miejsc ograniczona)

➡ Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 i związane z tym ograniczenia, ilość widzów przebywających na terenie wydarzenia nie może przekraczać 190 osób. Osoby wchodzące jak i wychodzące będą przeliczane. Posiadanie opaski w przypadku osób opuszczających teren wydarzenia nie gwarantuje możliwości powrotu na jego teren gdy ilość widzów przewidziana przez organizatora będzie już maksymalna, jednak upoważnia do pierwszeństwa wejścia do strefy.

Program:

4.09.2020 (piątek)