Gramy dla Ukrainy: youGuru | Adam Kempa – solo

30 zł PLN

12 marca 2022, godz. 20.00 / Music Cafe Szpulka

Gramy dla Ukrainy: youGuru | Adam Kempa – solo

W związku z zaistniałą sytuacją chcemy włączyć się w pomoc Ukrainie. Wraz z Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy oraz Fundacją Nowa Sztuka Wet Music organizujemy koncert, z którego cały dochód zostanie przekazany na rzecz Ukrainy.

you.Guru powstało z chęci wspólnego eksperymentowania z formą muzyczną. Dźwiękowy odruch, reakcja na dziwne czasy. Muzyka balansująca na nieobliczalnym gruncie, w rytm transowych zapętleń i psychodelicznych melodii.
Nie bez znaczenia pozostaje bagaż muzycznych doświadczeń (Innercity Ensemble, B.O.K, Something Like Elvis, Tissura Ani, Potty Umbrella, Upside Down).
To właśnie przenikanie się różnych estetyk i inspiracji jest kluczem do muzyki you.Guru.
We wrześniu 2020 zespół wydał debiutancką płytę pt.: “Young Adult Fiction”, nakładem Anteny Krzyku.
Artur Maćkowiak – gitara, elektronika,
Michał Lutrzykowski – bas
Piotr Waliszewski – perkusja
www.facebook.com/you.Guru.band
www.youguru.bandcamp.com

Adam Kempa – producent, wokalista, operator gitar i syntezatorów. Związany z zespołami: Godot, Caluskov 102, Rozwód, 5G. Zafascynowany punktem, w którym awangardowe środki wyrazu spotykają się z rozsądną nutką songwriterstwa tworząc ambitne i przyciągające dźwięki. Organizator życia kulturalnego działający w Bydgoszczy, kręcąc się przy inicjatywach wydawnictwa Jvdasz Iskariota, klubu Mózg czy Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Cena biletu: 30 zł

Na sobotni koncert chcielibyśmy również zaprosić Ukrainki oraz Ukraińców przebywających w Bydgoszczy. Dla Was wstęp jest wolny! Poznajmy się bliżej.
***** **** ***** **** ***** ****

У зв’язку з теперішньою складною ситуацією ми хочемо долучитися до допомоги Україні. Разом з Міським Центром Культури у Бидгощі тафундацією Nowa Sztuka Wet Music ми організовуємо концерт, весьприбуток з якого буде призначений на користь України.

you.Guru | Adam Kempa – соло
12.03.2022 r. (субота)
Music Cafe Szpulka (МЦК у Бидгощі), вул. Marcinkowskiego 12-14
Початок 20:00

Квитки: 30 зл.
Також ми б хотіли запросити на концерт усіх українок та українців, що мешкають у Бидгощі. Для Вас вхід безкоштовний! Давайте знайомитись!