„Ja Cię kocham, a Ty…?” – spektakl improwizowany

sala kinowo-widowiskowa MCK
15 zł/ 20 zł PLN

14 lutego 2021, godz.20.00 / sala kinowo-widowiskowa MCK

Spektakl improwizowany „Ja Cię kocham, a Ty…?”

Teatr improwizowany wymyWammy zaprasza na bardzo uczuciowy spektakl – 14 lutego w Walentynki artystki zagrają dla Was przedstawienie na żywo – a scenki inspirowane będą także Waszymi miłosnymi historiami. Zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury – na żywo!.

Czerwone róże, pluszowe misie, baloniki i pizza w kształcie serca.. Walentynki, święto zakochanych ma wiele mniej lub bardziej trafionych symboli. Aktorki z wymyWammy są jednak bardziej zainteresowane miłosnymi historiami i wszelkimi zdarzeniami, dzięki którym serce zaczęło bić szybciej. Jak to wszystko się zaczęło? Co takiego Was połączyło? Jakie macie wspomnienia związane z pierwszymi miłosnymi emocjami? A także z pierwszymi rozczarowaniami – bo te zdarzają się przecież tak samo często jak uniesienia.

Artystki zapraszają Was do czynnego udziału w spektaklu, podczas którego będziecie mogli podzielić się z nimi swoimi opowieściami z dowolnego momentu życia. Posłużą one jako inspiracje do wyimprowizowania na Waszych oczach scen, które odegrane będą tylko ten jeden raz i nigdy już się nie powtórzą.

Liczba widzów ograniczona (50% publiczności). Spektakl będzie zorganizowany z poszanowaniem wymogów sanitarnych: prosimy o zabranie maseczek i trzymanie dystansu.

Cena biletu w przedsprzedaży 15zł
Cena biletu w dniu spektaklu 20zł

Bilety dostępne w kasie MCK i na stronie Bilety24.