Jajka, mazurki i zajączki. Wielkanocne warsztaty rodzinne w Pałacu Nowym w Ostromecku

10.04.2022 / Niedziela
Zespół Pałacowo - Parkowy w Ostromecku
40 zł od osoby PLN

10 kwietnia 2022, godz. 14.00 / ZPP w Ostromecku

Zapraszamy do świątecznego spotkania, które poprowadzą Anną Kornelia Jędrzejewska, Elżbietą Kmieć i dr Agnieszka Wysocka.

Kiedy wypada Wielkanoc? Dlaczego przygotowujemy potrawy w koszyczkach? Skąd wziął się zwyczaj przygotowywania palm? Odpowiedzi na te i inne wielkanocne ciekawostki poszukamy w trakcie rodzinnych warsztatów w Sali Balowej i Starej Kuchni w Pałacu Nowym w Ostromecku. Podczas zajęć posłuchamy opowieści świątecznych, udekorujemy wielkanocne mazurki, a na koniec dzieci i dorośli poszukają smakołyków ukrytych w pałacowych zakamarkach.

Zapisy: recepcja@palaceostromecko.pl

Koszt: 40 zł od osoby.