„Jak pomóc dziecku w efektywnym uczeniu się?” – warsztat dla rodziców z dr Małgorzata Tyszkowską

spotkanie warsztatowe

27.09.2022 / Wtorek
salonik MCK
40 zł (obowiązują zapisy) PLN

27 września 2022, godz. 17.00 – 18.00 / salonik secesyjny MCK

Wyjątkowa okazja do poznania tajników efektywnego uczenia się. Warsztat prowadzony przez badaczkę z obszaru nauk społecznych, autorkę książki „Samoregulacja uczenia się. O budowaniu przestrzeni i wsparciu ucznia.” Warsztat skierowany jest do rodziców uczniów w wieku szkolnym, którzy chcą znaleźć odpowiedzi na pytania:

• Jak wspierać dziecko w samodzielnym uczeniu się?
• Gdzie kończy się wspieranie dziecka w uczeniu się, a gdzie zaczyna wyręczanie?
• Dlaczego umiejętność planowania jest ważna w procesie uczenia się?
• Jak pomóc dziecku planować efektywną naukę?

Biletem wstępu na warsztat jest zakup książki „Samoregulacja uczenia się”. Książka będzie przydatna nie tylko w trakcie warsztatu, ale także w pracy z dzieckiem w domu. Każdy uczestnik otrzyma dostęp do kart pracy ucznia w pdf.

Małgorzata Tyszkowska – doktor nauk społecznych, pedagog, wykładowca akademicki. Od lat wspiera uczniów, rodziców i nauczycieli, prowadząc warsztaty i konsultacje w zakresie motywacji i efektywnego uczenia się.

Cena książki – 40 zł
Zapisy e-mail: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl , liczba miejsc ograniczona