Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Jojo Mayer – Masterclass

14. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION 2021

Data:
22.08.2021 / Niedziela
Godzina:
18:00
Miejsce:
sala kinowo-widowiskowa MCK / transmisja live na Kultureo.pl
Wstęp:
25 zł / transmisja live 5 zł PLN

Opis wydarzenia

22 sierpnia 2021 (niedziela), godz. 18.00 / sala kinowo- widowiskowa MCK + transmisja live na Kultureo.pl

Jojo Mayer na zaproszenie naszego festiwalu spędzi kilka dni w Bydgoszczy, a co więcej poprowadzi autorski MASTERCLASS. Warsztaty z pewnością zainteresują zarówno specjalistów ze świata perkusyjnego, jak i amatorów gry na instrumentach perkusyjnych, niemniej zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać, jak o swoim artystycznym rzemiośle będzie wypowiadał się niekwestionowany mistrz perkusji i wirtuoz rytmu – Jojo Mayer.

Jojo Mayer to wybitny producent muzyczny, muzyk, kompozytor i instrumentalista, wirtuoz perkusji i instrumentów perkusyjnych pochodzący ze Szwajcarii. Regularnie występuje na światowych festiwalach oraz tzw. drum clinics, w tym na: New York Jazz Festival, Warsaw Summer Jazz Days, Festival di Jazz a Lugano, Modern Drummer Festival, Glastonburry Open Air, czy Montreal Jazz Festival. Od wielu lat występuje na żywo i nagrywa płyty z zespołem The Nerve.

Jojo Mayer – Masterlass
22 sierpnia 2021 (niedziela), godz. 18.00
Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
Transmisja live na Kultureo.pl

Bilety w sprzedaży, dostępne TUTAJ.

Drums Fusion 2021
Bydgoszcz, Kujawy i Pomorze 

Wydarzenie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020