„Kolacja z impro” – Teatr Improwizowany wymyWammy zaprasza

4.10.2020, niedziela, godz. 19.00,
sala kinowo-widowiskowa MCK,

Kolacja z impro – Teatr Improwizowany wymyWammy – spektakl impro

Zapraszamy na wyjątkowy i niepowtarzalny spektakl, który improwizowany będzie na oczach widzów. Całość zostanie stworzona spontanicznie przez cztery improwizatorki z bydgoskiej grupy wymyWammy, przy czynnym współudziale publiczności. Duża dawka energii, humoru i emocji!

Tym razem uraczymy was improwizowanym widowiskiem nawiązującym do programów telewizyjnych. W naszym improdzienniku spodziewać się możecie dużej dawki improwizowanych treści. Prócz strefy meteo i kulinarnej, zapewnimy wam dostęp do ważnych informacji ze świata. Prawdziwych i tych mniej prawdziwych. Albo całkowicie zmyślonych. Zaprosimy wspaniałych gości i ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie. Wyjdziemy z propozycją pomysłów na spędzenie wieczoru i udzielimy rad, których niekoniecznie warto słuchać. Będziemy rzucać wam wyzwania i odpowiadać na wasze. Nie zapomnimy o przeglądzie prasy! I zaskoczymy resztą pomysłów tworzonych ad hoc.

Bilety dostępne w kasie MCK
15 zł (w przedsprzedaży), 20 zł (w dniu spektaklu)