Koncert – Vladislav Delay AV live (visuals by AGF) – ZMIANA

17.10.2020 / Sobota
transmisja online
20/40/60 zł PLN

Niestety stan zdrowotny Vladislava Delaya nie pozwala mu na bezpieczne dotarcie do Bydgoszczy.
Vladislav Delay przygotuje specjalny występ w swoim domu, który będziemy transmitowali online w sobotę o godzinie 23.00 – tak jak to było przewidziane w planie.

Vladislav Delay AV live (visuals by AGF)

Sasu Ripatti – fiński artysta, perkusista i producent ukrywający się za pseudonimami Luomo, Sistol, Uusitalo, Bright People, Conoco czy Ripatti. W Bydgoszczy wystąpi jako Vladislav Delay – to jego jeden z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych projektów, w którym eksperymentuje, tworząc charakterystyczną dla siebie mieszankę glitchu, ambientu i dubu. Wydana w 2020 roku, pierwsza od 5 lat płyta „Rakka”, jest opowieścią inspirowaną czasem, który artysta spędził w Arktyce. Jej brzmienie ma oddawać surowy charakter fińskiej tundry. Materiał miał swoją premierę w roku 2019 na berlińskim festiwalu Atonal, a przy jego wykonaniu Ripattiemu towarzyszyła jego partnerka, znana jako AGF. W ciągu kilkunastu lat kariery muzycznej Ripatti publikował płyty w wielu znanych wytwórniach, takich jak Raster-Noton, Chain Reaction czy Mille Plateaux. Jest założycielem The Vladislav Delay Quartet – zespołu, w którym występował razem z nieżyjącym Mika Vainio, połową fińskiego duetu Pan Sonic.

Karnet na cały festiwal: 60 zł

40 zł bilety jednodniowe upoważniają do wejścia na koncerty w Miejskim Centrum Kultury oraz w Mózgu.

20 zł tylko na koncerty w klubie MÓZG

Bilety są dostępne na naszej stronie www.fonomo.pl lub poprzez platformę Going.