Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Koncert – you.Guru + Deruba – ZMIANA TERMINU KONCERTU

9. Fonomo Music & Film Festival

Data:
17.10.2020 / Sobota
Godzina:
22:00
Miejsce:
klub Mózg
Wstęp:
20/40/60 zł PLN

Opis wydarzenia

Niestety, ale z przyczyn zdrowotnych zespół you.Guru musi odwołać swój występ. Dlatego koncert zostanie przeniesiony na inny, pierwszy możliwy termin, o czym będziemy Was informować.

you.Guru + Deruba 

you.Guru powstało z chęci wspólnego eksperymentowania z formą muzyczną. Dźwiękowy odruch, reakcja na dziwne czasy. Muzyka balansująca na nieobliczalnym gruncie, w rytm transowych zapętleń i psychodelicznych melodii. Nie bez znaczenia pozostaje bagaż muzycznych doświadczeń (Innercity Ensemble, B.O.K, Something Like Elvis, Tissura Ani, Potty Umbrella, Upside Down). Wzajemne przenikanie się różnych estetyk i inspiracji jest kluczem do muzyki you.Guru. We wrześniu br. nakładem Anteny Krzyku ukazała się debiutancka płyta zespołu pt.: „Young Adult Fiction”.

Artur Maćkowiak – gitara, elektronika

Michał Lutrzykowski – bas

Piotr Waliszewski – perkusja

Deruba (Radosław Deruba) – VJ, performer wizualny, autor teledysków i wizualizacji, wykonawca wizualizacji generatywnych. Swoje prace prezentował na licznych koncertach i wystawach indywidualnych na całym świecie. Zwycięzca Grand Prix na Biennale WRO 2017 Draft Systems jako projekt INFER oraz nagrodzony za najlepsze wizualizacje na Festiwalu Videozone 2015 . Pomysłodawca i koordynator Międzynarodowego VJ Battle na Interference Festival.

Karnet na cały festiwal: 60 zł

40 zł bilety jednodniowe upoważniają do wejścia na koncerty w Miejskim Centrum Kultury oraz w Mózgu.

20 zł tylko na koncerty w klubie MÓZG

Bilety są dostępne na naszej stronie www.fonomo.pl lub poprzez platformę Going.