Kreatywne warsztaty z VJ-ingu

23.10.2021 / Sobota
AV Studio w MCK

23 października 2021, godz. 11.00-14.00 / AV Studio w MCK

Kreatywne warsztaty z VJ-ingu. Warsztaty poprowadzi Adrianna Bykowska (Sukubizm).

Czy zastanawiałaś(-eś) się kiedyś, jak powstają wizualizacje koncertowe? Jak to jest, że podczas setu didżejskiego animacje poruszają się w rytm muzyki? Może sam(a) chciał(a)byś je tworzyć, ale nie wiesz od czego zacząć?

Nazywam się Sukubizm i jestem VJką. Podczas „Kreatywnych warsztatów z VJ-ingu” opowiem ci o pracy VJa / realizatora wideo.
Dowiesz się:
– Jak przygotować materiały graficzne, by móc użyć ich w programie do realizacji wideo.
– Z jakich programów vjskich warto skorzystać i jak ich używać?
– Co to jest MIDI kontroler i jak go zaprogramować?
– Co to jest grafika i animacja generatywna?

W trakcie warsztatów pomogę ci stworzyć pierwszą kompozycję vjską i odpowiem na twoje pytania.

To warsztaty, które powstały z myślą o osobach, które interesują się vjingiem, ale nie mają w tej dziedzinie żadnego doświadczenia. Zapraszamy muzyków, którzy chcą tworzyć widowiska audiowizualne, grafików i pasjonatów.

Zapraszamy osoby, które ukończyły 15 lat. Prosimy przyjść z własnym laptopem. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą na nośniku cyfrowym (lub na swoim laptopie) ulubionych grafik i animacji, z którymi uczestnik będzie pracować podczas warsztatów.

Kiedy: 23 października, sobota – godz. 11.00-14.00
Gdzie: AV Studio, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, ul. Marcinkowskiego 12-14
Dla kogo: od 15 lat
Zapisy: udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, zapisy pod adresem: info@wetmusic.pl
To ci się przyda: własny laptop, ulubione grafiki i animacje, z którymi będziesz pracować podczas warsztatów.